N Cam Deiimi

Ön Cam Değiştirme Sonrası Sensör Kalibrasyonu Neden Yapılmalı?

Gösterim: 87

ADAS Ön cam değişimi kalibrasyonu

Ön camı değişiminde daha fazla masraf, sonrasında daha az problem yaşanmasını sağlar.

Ön cam değişimine çok para vermek istemiyor musunuz? O zaman yeni model araç almamanızı öneriyoruz. Tüm teknolojik gelişmelerde olduğu gibi, gelen yeniliklerle beraber yeni maliyetler de eklenmektedir. Ön camınız size sadece büyük bir cam parçası olarak gelebilir ama bu cam parçası yeni araçlarda ileri teknolojiyle donatılmaktadır. Bu makalede biz bu durumun sebeplerini açıklayacağız ve makalenin sonunda ekstra maliyetin normal olduğunu anlayacaksınız.

WhatsApp Image 2019 04 09 At 144732 2

VOLVO ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 208

Ekibimiz tarafında Volvo S90 araçda Autel arıza tespit cihazı  ile tüm modüllere arıza tespiti yapıldı. CEM, ECM, BCM, DIM, ASDM modüllerinin hepsine sıkıntısız bir şekilde bağlanarak arıza okuma ve silme ve özel fonksiyon işlemleri gerçekleştirdi. Bunun dışında autel arıza tespit cihazları ile Volvo marka araçlar da adaptasyon kalibrasyon, canlı değerleri görüntüleme ve online işlemler başarı bir şekilde  yapılabilmektedir.

AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE FEEDBACK( GERİ BİLDİRİM ) GÖNDERME

AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE FEEDBACK( GERİ BİLDİRİM ) GÖNDERME

Gösterim: 226

 

Öncelikle , Autel arıza tespit cihazının geri bildirim, Feedback gönderme ekranı sayesinde iletişim kuramadığınız araçlarla iletişim kurabilir, yapmak istediğiniz işlemi cihaz menüsüne ekletebilirsiniz.

Autel kullanıcıları herhangi bir problem ile karşılaştıklarında aşağıdaki gibi firmaya bildirim gönderebilirler. Bu sayede gerekli altyapı sağlandıktan sonra cihaz içerisine gelen güncelleme ile aynı işlemi yapmamıza olanak sağlamaktadır.