AUTEL J2534 BMW ARIZA TESPİT VE DİAGNOSTİK CİHAZI

Gösterim: 270

Nitro Bilişim Arıza Tespit Cihazları firması,  Autel firmasının resmi Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir.  

Autel firmasının üretmiş olduğu arıza tespit cihazlarının satışını ve satış sonrası teknik desteğini ayrıca şubelerdeki garajlarda detaylı diagnostik ve arıza tespit işlemlerini profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Autel arıza tespit cihazları 1996 model ve sonrası tüm araçları desteklemektedir. Bu cihazlar ile internet olan her ortamda online güncelleme yapmanız mümkündür.Kendinden tableti olan bu cihazlar oldukça dayanıklı ve kullanışlıdır.Bu cihaz j2534 protokolünü destekleyen araçlar için yetkili servis programını desteklemektedir. 
Bu işlevi uygulamak için OEM yazılımı ile birlikte j2534 aygıtını kullanmanız gerekmektedir.  Bununla beraber diagnostik hata kodlarını bulmanız, sensör verilerini toplamanız ve genel OBD2 verilerini kaydetmeniz mümkündür. 
Autel arıza tespit cihazı Toyota Techstream, Volvo Vida, Honda Hds, Jaguar – Land Rover IDS ve BMW 3G modellerine uyumludur. Ekstra cihaz almadan bağlantı sağlayabilirsiniz.
Bunun yanı sıra AUTEL ile BMW araçlarınızda şu işlemleri de kolaylıkla yapabilmekteyiz;

Arıza kodu okuma ve silme

Adaptasyon

Canlı Verileri görüntüleme

Kalibrasyon

TPMS ( Lastik basınç sensörü ) sıfırlama (TPMS işlemlerine özel TPMS serisi cihazları bulunmaktadır.)
Modül açma ( Online şifreye gerek kalmadan)

Dpf Rejenerasyonu ve detayli diagnostik gibi işlemlerinin tamamını yapmaktadır.Dil desteği İngilizce olmakla beraber, Autel cihazlarının Türkçe dil desteği çok yakında yayınlanacaktır. Nitro Bilişim siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Autel cihazlarının Türkçeye çevrilmesi konusunda çalışmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi için 0532 111 02 30 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz..