Hyundai  Kia  Gds  cihazı, Gds Hyundai  ve Kia’nın yetkili servisler tarafından kullanılan arıza tespit cihazıdır. Araçlar üzerinde detaylı olarak diagnostik, programlama ve enjektör kodlama gibi bir çok işlemi  servis şifresi gerekmeden yapmanıza olanak sağlar.

Hyundai  ve Kia sistemini kullanabilmek için 1 bilgisayar ve 1 interface gereklidir. GDS VCI kullanım menüsü mevcuttur ve kullanımı oldukça basit olan bir arıza tespit cihazıdır. Hyundai Cihaz kullanımı tamamen Türkçe olması ile birlikle Kia’nın kullanım menüsü İngilizcedir. Hyundai Kia arıza tespit cihazında araca bağlantı yapılabilmesi için aracın marka model ve motor bilgilerinin girilmesi gereklidir.  Bilgisayar üzerinde cihaz bağlantısı yapıldıktan sonra programda araç arızalarını ile ilgili bilgi ve parça resimlerini de bulabilirsiniz.

Hyundai KiaGds Arıza tespit cihazının her yıl güncellemesi mevcuttur.  Yeni nesil araçlar ile bağlantı kurulabilmesi için güncellemenin yapılması gereklidir.

HyundaiGDS ve Kia GDS  arıza tespit cihazlarının 2018 güncellemesi şuanda sizlerle.

Yeni versiyon yazılım ile 2018 model araçlarda arıza tespit işlemlerini yerine getirebileceksiniz.

Hyundai ve Kia arıza kodu okuma-silme, adaptasyon-kalibrasyon , arıza tamiri gibi bir çok işlemi kendiniz de yapabileceksiniz.

Hyundai : E-H-03-10-0000 / v2018

Kia : E-K-03-10-0000 / v2018

Hyundai Kia GDS Arıza Tespit Cihazına ulaşmak için lütfen tıklayınız..