Traktör Arıza Tespit Cihazı

Traktör; endüstri ve tarımda kullanılan, arkasında römork takmak için bir bağlantı takımı olan motorlu bir araç çeşididir. Özellikle tarım sektöründe kullanılır ve genellikle düz arazi tarımı için vazgeçilmez bir araçtır. Arızalanması durumunda veya bakım ve kontrolü için de bir arıza tespit cihazına ihtiyaç duyulmaktadır.

Nitro Mekatronik firmasının resmi distrübütörlüğünü yaptığı jaltest marka traktör arıza tespit cihazı ile traktörlerinizin arıza teşhisini kolayca yapabilirsiniz.

Jaltest arıza tespit cihazı ağır vasıta,marine,otobüs, iş makinaları, dorse/treyler, tarım araçları gibi paketleri bulunan universal bir cihazdır. Jaltest traktör arıza tespit cihazı ise tarım makinalarında kullanılan cihazdır. Jaltest agv paketi tarım makinaları için özel olarak üretildiğinden tarım sektöründeki araçlarda çok verimli şekilde kullanılır, tarım araçlarının arıza tespiti ve arızasının giderilmesinde oldukça etkilidir. Traktörlerde meydana gelebilecek arızaları hızlı bir şekilde teşhis edip hızlı çözümler sunduğu için tarım ve çiftçilikle uğraşan herkes tarafından tercih edilmektedir.

Jaltest arıza tespit cihazı ağır vasıta araç grubuna hitap eden universal bir cihazdır. Markaya özgü üretilen cihazlardan ziyade, jaltest tek bir bilgisayar ve tek cihazla tüm ağır vasıta grubunda oldukça fazla marka ve modele hitap ettiği için işlem karışıklığını ve maliyeti artırmadan daha pratik şekilde arızaya müdahale edilebilir. Araç gruplarına özel paketleri vardır. Traktörler içinde agv paketi ile tüm tarım araçlarındaki arızaların test  ve tespiti için kullanılır. Hızlı ve kolay kullanımı ile çok tercih ediliyor.

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Özellikleri

Arıza kodlarının detaylı açıklanması ve parça yeri görüntüleme

Parametre ve ayar değiştirme, parça çalıştırma testleri, kalibrasyon

Detaylı teknik bilgi ve tesisat şeması

Otomatik sistem taraması

Şanzıman motor hidrolik ayarları yapma, pnömatik ve gövde elektroniği

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Markalar

Belarus MTZ, Buhler Versatile, Carraro, Case Ih, Caterpillar, Challanger, Claas, Deutz-Fahr, Dieci, Energreen, Faresin, Fendt, Franz Kleine, Gregoire, Hurlimann, JCB, John Deere, Kamaz, Krone, Valtra, Valpadana, Ursus, Steyr, Same, Ropa, Renault, New Holland, MTS-Sandel, Merlo, McCormick, Massey Ferguson,Manitou, Mac Don, Lindner, Laverda, Landini, Lamborghini, Kubota ve Valtra