Scania Vcı3 Euro 6 Arıza Tespit Cihazı Nedir?

Scania Vcı3 Ağır vasıta arıza tespit cihazı scania motorlu çekici, otobüs gibi araçlara giriş yapılabilen bir arıza tespit cihazıdır. Scania Vcı3 arıza tespit cihazı Euro6 araçlarda da diagnostik işlemlerini yapabileceğiniz bir ağır vasıta arıza tespit cihazıdır.

Scania Vcı3 Arıza Tespit Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Scania Vcı3 Arıza tespit cihazı yetkili servislerde ve oto tamirhanelerde kullanılmaktadır. Araçlar da SOPS verisi üzerinde bulunan bilgileri size sunarak araçta parametre değişikliği yapabilmenizi sağlar. Scania Vcı3 Arıza tespit cihazı ile motor, şanzıman,abs, elektronik gövde modülü gibi araçlar üzerinde arızalarını okuyup silebilir, adaptasyon, kodlama ve DPF rejenerasyonu yapmanızı sağlar. Bununla birlikte araçlar da Kompresyon, Enjektör testi, Silindir sıkıştırma testi, Azami Sürat gibi değişikliklerini de yapabilirsiniz.

Scania Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Sistemler Nelerdir?

APS (Hava İşleme Sistemi) , ATA(Hava İlave Isıtıcı Sistemi), WTA(Hava Su İlave Isıtıcı Sistemi), CTS AUS(Zamanlayıcı Sistemi), BCS(Otobüs şase sistemi), BWS(Şase Çalışma Sistemi), EBS(Fren Yönetim Sistemi), AET, EMS(Motor Yönetim Sistemi), COO(Koordinatör), LAS BBS(Kilitleme ve Alarm Sistemi), ICL(Enstrümantasyon Paneli), TCO(Takograf Sistemi) , OPC RET (Şanzıman Yönetim Sistemi) , RTI (Yol Takip Sistemi), SMS(Süspansiyon yönetim sistemi), TPM(Lastik Basınç Yönetimi), LDW(Yol Asistan Sistemi)

Scania Euro 6 Arıza Tespit Cihazının Yazılım Versiyonu Nedir?

Scania arıza tespit cihazı SDP3 programı 2.38 versiyondur ve Euro6 araçlara giriş yapmaktadır.

Ürünü incelemek için lütfen tıklayınız..