Autel Arıza Tespit Cihazlarında Tablet Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Gösterim: 85

Autel Arıza Tespit Cihazlarında Tablet Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır?
Arıza tespit cihazları ve test ekipmanları alanında Türkiye’de sektörün öncü firması olan Nitro Bilişim, yenilikçi alt yapısı ile her geçen gün gelişen uzman kadrosu ve yaygın ağıyla siz değerli kullanıcılara her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. 2018 yılından itibaren Autel firmasının üretmiş olduğu bütün arıza tespit cihazları ve lastik basınç sensörleri ve bu sensörleri programlayan cihazların tek ve resmi Türkiye Distrübitörlüğünü elinde bulundurmaktadır.
Bu yazımızda sizlere Autel Tabletlerinizi nasıl sıfırlayacağınızı anlatacağız. Sıfırlama işleminden sonra tablete kaydettiğiniz her şey silineceği için tabletlerinizi sıfırlamadan önce kaydettiğinizi bilgi ve belgeleri yedeklemenizi öneririz.

EN İYİ ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 95

Autel Firmasının üretmiş olduğu arıza tespit cihazları piyasa da bulunan diğer arıza tespit cihazlarının birçok alanda önünde ilerlemektedir. Dinamik tasarımı, iç-dış darbelere karşı dayanıklılığı ve gelişime açık oluşuyla Autel arıza tespit cihazları günümüz arıza tespit cihazlarının arasında en iyi arıza tespit cihazı olarak yukarı çıkmaktadır.

İVECO BEYİN(ECU) TAMİRİ

Gösterim: 104

ECU (beyin) aracın tüm motor yönetimi ve kontrollerinden sorumlu olan bölgedir. Ve aracın çalışma şartlarını sürekli olarak denetler, paremetreleri hesaplar değişkenleri ayarlar. Tüm bu ayarlamalar motorun işlevi devri çevre faktörlerine uyum göstermesi ( motor sıcaklığı, barometresi…)bir saniye içinde binlerce kez gerçeklenmektedir ve tüm bu ölçümler örneğin ; devir hız sıcaklık basınç vs. milyonda bir sapma ile motorda bulunan sensörlerle yapılmaktadır.