TPMS nedir?Nerde ve Nasıl kullanılır? Nasıl tanıtılır?

Gösterim: 84

TPMS sistemi lastikteki hava basıncını ölçüp, üreticinin tavsiye ettiği basıncın %25 altına düştüğü zaman sürücüye uyarı vermesi için dizayn edilmiş bir sistemdir.

İki çeşit TPMS sistemi vardır, direk, endirek. Daha çok kullanılan ve daha doğru sonuç veren direkt sistemde her tekerleğe bağlı sensörleri kullanılır.

Devamını Oku

AUTEL TPMS CİHAZLARI

Gösterim: 20

Lastik basınç sensörü 2007 yılından itibaren araçlarda  kullanılmaya başlanmıştır. Porsche gibi üst marka model araçlarda 90’lı yıllardan  itibaren kullanılmaktadır. Araçla birlikte gelen orjinal Lastik basınç sensörlerinin normal kullanım ömrü 5-6 yıldır. Kullanım ömrü biten lastik basınç sensörü araçta arıza servis ışığını yakmaktadır. Bu arızayı gidermek için TPMS olarak adlandırılan Lastik basınç sensörü ve bu sensörü araca tanıtma için TPMS cihazına ihtiyacınız vardır.

Devamını Oku

AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI VE TPMS FONKSİYONLARI

Gösterim: 32

Nitro Bilişim 2018 yılında almış oldugu Autel Türkiye Distribütörlüğü ile Autel ürünlerinin satışını gerçekleştirmeye ve satış sonrası desteğini vermeye başlamıştır.

Autel arıza tespit cihazı Amerika, Asya ve Avrupa araçlarını destekleyen profesyonel bir arıza tespit cihazıdır.

Devamını Oku

Autel Maxisys Pro MS908P ile BMW ECU programlama

Gösterim: 98

Autel cihazları online işlemlerde şifre istemeden özel işlemleri yerine getirmesi sebebiyle piyasadaki muaddillerine nazaran çok daha profesyonel ve etkin bir cihazdır. 

Özellikle Mercedes ve BMW araçlarda ECU programlama işlemlerini online olarak şifresiz gerçekleştirebileceğiniz Autel arıza tespit cihazları kullanıcılarına SCN kodlama ve 

BMW araçlarda modulleri tek tek programlama imkanı sunmaktadır.

Devamını Oku