OBD PLUS ARAÇ TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMLERİ

Obd Plus Araç Takip ve Yönetim Sistemleri

Obd Plus 2000 sonrası araçlarda kullanabileceğiniz tak çalıştır araç takip cihazıdır. M2M araç yönetim sistemine sahiptir. Obd Plus Tak çalıştır Modül yönetimi ile aracınızı değiştirseniz bile kolayca obd soketi üzerinden çıkartıp diğer bir aracınıza takabilir, size verilen panel üzerinden kolayca aracınızı takip edebilirsiniz.Obd Plus araçtan çıkarıldığı andan itibaren kullanıcıya sinyal göndermektedir.

OBD PLUS KULLANIM ALANLARI

Obd Plus araç takip cihazını Kendi aracınızda, taksilerde, araç filolarında, uluslar arası taşımacılık yapan şirketlerde kullanılmaktadır.

Tek bir ekran üzerinden bütün araçlarınızı görebilir, rölantini, hızını, duraklamalarını, canlı değerini, sağlık durumunu kontrol edebilirsiniz.

 

Bulut teknolojisine sahip olan Obd Plus bulunduğunuz yerin konum bilgilerini ve aracınızın beyninde ki verileri kendi bulut sunucusuna gönderir. Bu sayede mobil uygulamanızdan veya size verilen panel üzerinden kolayca tüm bilgilerinize erişebilirsiniz.

OBD PLUS İLE;

Aracınızın arıza kodlarını okuyabilir ve silebilirsiniz.

Raporlama sistemi ile gidilen yol miktarını, sürüş zamanı ve sınır ihlali gibi verileri 60 güne kadar kaydedebilirsiniz.

Yakıt Tüketim sistemi ile kaç km de ne kadar yakıt tüketimi yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Canlı araç verilerine erişim sağlayabilir, hızını ve motor sıcaklığını görüntüleyebilirsiniz.

Anlık Sms Bildirimi ani hızlanma, ani fren, sınır ihlali, arıza uyarısı gibi bildirimleri anlık olarak cep telefonunuza Sms olarak gönderir ve sistem üzerine kayıt edilmektedir. Bu raporlamaları 60 güne kadar görüntüleyebilir, dilediğiniz zaman detaylıca içeriğini inceleyebilirsiniz. Ciddi bir arızanın araç üzerinde aşırı bir zarara sebebiyet vermesinden önce bozuk donanımlar hızlı bir şekilde tespit edilir.

 

 

Obd Plus cihazını www.obdplus.com.tr sitesinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.