Projeler

Obd Plus Araç Takip ve Yönetim Sistemleri

Obd Plus 2000 sonrası araçlarda kullanabileceğiniz tak çalıştır araç takip cihazıdır. M2M araç yönetim sistemine sahiptir. Obd Plus Tak çalıştır Modül yönetimi ile aracınızı değiştirseniz bile kolayca obd soketi üzerinden çıkartıp diğer bir aracınıza takabilir, size verilen panel üzerinden kolayca aracınızı takip edebilirsiniz.Obd Plus araçtan çıkarıldığı andan itibaren kullanıcıya sinyal göndermektedir.

Devamını Oku
Nox sorunlarında çözüm ortağınız

Firmamız Fuel seviyesi adblue ve bir çok can-bus converter ile ilgili çözümler sunmaktadır. Nox İptal Emülatörünü Euro 6 motora sahip tüm ağır vasıta, iş makinesi ve binek araçlarda Adblue sistemini emule etmek, buna bağlı sensör arızalarını gidermek ve Adblue yakıt simülizasyonu yapmak için kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

 Gerçek Performans ve Yakıt Tasarrufu

Araçlar üzerinde %30 performans ve %15'e varan yakıt tasarrufu ile bütün binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlara yazılım desteği veren firmamız, chip tuning işlemlerinin yanı sıra Dpf, Egr, Flap ve İmmo off gibi bir çok işlemleri hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Nitro bilişim ekibi olarak bayilerimize ve çözüm ortaklarımıza yazılım garantisi, teknik destek ve eğitimlerimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Haberler