Automechanika Istanbul 2021 ertelendi!
3 Temmuz 1999 Cumartesi

Automechanika Istanbul 2021 ertelendi!

Automechanika Istanbul ekibi yapmış oldukları açıklama ile 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan  Automechanika Istanbul 2021 fuarının, pandeminin Türkiye'de ve dünya genelindeki mevcut durumunu göz önünde bulundurarak sektör temsilcileri ve katılımcıların talepleri doğrultusunda ve  18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenleneceğini açıklamıştır.

Automechanika Istanbul ekibi açıklaması "Pandeminin ve toplumsal etkilerinin devam etmesi, seyahat kısıtlamaları ve sokağa çıkma yasakları nedeniyle ileri bir tarihte daha güvenli şartlarda fuarımızı gerçekleştirmek için fuar tarihimizi erteleme kararı aldık.

Ülkemizde ve dünya genelinde devam eden aşılama uygulamalarının yaygınlaşması ile Kasım ayına kadar fuarın düzenlenebilmesi için gerekli koşulların gelişmesini temenni ediyoruz.

Alınan bu kararla katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve destekleyenlerimiz için daha güvenli bir ortamda fuar gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek, Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 2021 hakkında tüm soru ve yorumlarınız için bizlere her zaman telefon veya e-posta yoluyla ulaşabileceğinizi belirterek, tüm aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler dileriz." şeklindedir.

Nitro Mekatronik olarak her yıl katılım sağlayarak misafirlerimiz ile bir araya geldiğimiz Automechanika Istanbul Fuarı'nın ertelenmesi haberini üzüntü ile karşılıyor olmakla beraber dünyanın içerisinde bulunduğu pandemi sürecini endişe içerisinde takip etmekteyiz.

Nitro Mekatronik olarak tüm imkanlarımız ile kasım ayında değerli misafirlerimiz ile pandeminin gölgesi olmadan kucaklaşmayı temenni ediyoruz. 

Yorumunuzu bırakın