Automechanika Istanbul 2021 – Özlem Sona Eriyor!
15 Ekim 2021 Cuma

Automechanika Istanbul 2021 – Özlem Sona Eriyor!

Automechanika İstanbul 2021 – Özlem Sona Eriyor!

Automechanika markasının 2001 yılından bu yana bir hayli önemsediği ve gerçekten otomotiv sektörüne katkı sağlayan Türkiye'nin en büyük otomotiv fuarı olan Automechanika istanbul’da buluşmaya çok az kaldı.

Pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl ertelenen ve ardından iptal edilen, dünyanın ve otomotiv teknolojisinin en önemli fuarı olan bu yıl 18 – 21 Kasım arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezinde düzenlenecek. Nitro Mekatronik ailesi olarak sizlerle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.

2010 yılından bu yana biriktirdiğimiz bilgilerimiz, teknolojilerimiz ve tecrübelerimizle birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda sizlerle buluşacağız. Otomotiv ve Teknoloji sanayisinde dünyada oluşan gelişmeler ve sektörel bazda oluşan etkinlikleri sizinle buluşturmak, sizlerin sorunlarını dinlemek ve çözümler üretmek amacıyla bu yılda standımızda sizleri bekliyoruz.

Dünyanın üç kıtasından gelen ziyaretçileri bir arada buluşturan Automechanika İstanbul fuarında bu yılda stant yerimizi hall 14 – A175 standı olarak belirledik. 150m2 olan standımız içerisinde öncelikle kendi ürettiğimiz DPF yıkama makinası, DSG Test Cihazı, Fren Test Simülatörü, Yerli emülatörler ve Autel, Magicmotorsport, Launch, Ioterminal, Jaltest, MSG, Autovei, Autodata, Autocom, Texa markalarının ürünlerini siz değerli kullanıcıların huzurunda buluşturmayı hedefliyoruz.
Arıza tespit cihazları, Ecu (Beyin) programlama ve tamir cihazları, gelişen Chiptuning teknolojisinde kullanılan profesyonel ekipman ve cihazlar, DPF yıkama makinası, DSG test cihazı, Lastik, kaporta ve mekanik çözümler için üretilen cihazlar ve çok daha fazlası teknolojiyi sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Sağlıkla kalın, Fuarda görüşmek üzere…

Tarih : 18.11.2021 – 21.11.2021

Yer : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü / İstanbul

Stand : Hall 14 – Stand : A175


Yorumunuzu bırakın