Automechanika Istanbul 2022 Otomotiv Fuarı
15 Nisan 2022 Cuma

Automechanika Istanbul 2022 Otomotiv Fuarı

Automechanika Istanbul 2022 – Fuar için ücretsiz biletinizi almayı unutmayın.

Messe Frankfurt’un 2001 yılından bu yana icra edilen ve otomotiv sektörüne çok büyük katkı sağlayan Türkiye'nin en büyük otomotiv fuarı olan Automechanika istanbul’da buluşmaya az kaldı.

Bu sene bir yenisi daha icra edilecek olan Automechanika İstanbul Fuarı 02 – 05 Haziran tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezinde düzenlenecek. Nitro Mekatronik ailesi olarak sizlerle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.

2007 yılından bu yana elde ettiğimiz bilgi birikimimiz, teknolojilerimiz ve tecrübelerimizle birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda sizlerle buluşacağız.

Otomotiv satış sonrası sektörü ve Teknoloji alanında dünyadaki gelişmeler ve yeni ürünler ve çözümleri sizinle buluşturmak, sizlerin sorunlarını dinlemek ve çözümler üretmek amacıyla bu yılda standımızda sizleri bekliyoruz.

Dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçileri bir arada buluşturan Automechanika İstanbul fuarında bu yılda stant yerimizi Hall 14 – A175 standı olarak belirledik.

160m2 olan standımız içerisinde öncelikle kendi ürettiğimiz: 

Distribütörü Olduğumuz: 

Arıza tespit cihazları, Ecu (Beyin) programlama ve tamir cihazları, gelişen Chiptuning teknolojisinde kullanılan profesyonel ekipman ve cihazlar, DPF yıkama makinası, DSG test cihazı, Lastik, kaporta ve mekanik çözümler için üretilen cihazlar ve çok daha fazlası teknolojiyi sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Tarih : 02.06.2022 – 05.06.2022

Yer : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü / İstanbul

Stand : Hall 14 – Stand : A175
Yorumunuzu bırakın