Automechanika İstanbul 2022 Sona Erdi!
6 Haziran 2022 Pazartesi

Automechanika İstanbul 2022 Sona Erdi!

Automechanika İstanbul fuarı her yıl olduğu gibi bu senede büyük bir ilgi ile icra edildi. Birçok yurt içi ve yurt dışından firmanın ürünlerini tanıttığı, projelerini sergilediği ve büyük kampanyalar sunduğu Automechanika fuarında Nitro Mekatronik her yıl olduğu gibi geniş ürün ağı ile yerini aldı.

2009 yılından bugüne Otomotiv sektöründe her zaman yeniliklerin öncüsü olan ve sektöre yön veren firmamız ürettiği, satış ve teknik servisini verdiği, Ecutest Beyin Test Simülatörü, Dizel Partikül Filtresi Yıkama Makinesi, DSG Şanzıman Test Cihazı ve Nitro SmartOBDtalk gibi daha birçok cihaz ile araçlarda ortaya çıkan kritik sorunlarını çözümlerine yönelik faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Nitro Mekatronik firması olarak otomotiv sektöründe yer alan ya da yer almayı düşünen müşterilerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığımız bir fuarı daha tamamladık.

Sizlerden gelen güzel dönüşler ile beraber gelecek yıl yeniden sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz.

Bu yıl bizlerle beraber olan ve stantlarımıza gelen tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Automechanika İstanbul 2023’de buluşmak üzere.


 

Yorumunuzu bırakın