Nitro  Mekatronik Şubat Ayı Beyin Tamir Kursu Tamamlandı!
1 Mart 2022 Salı

Nitro Mekatronik Şubat Ayı Beyin Tamir Kursu Tamamlandı!

Nitro Mekatronik tarafından 2022 yılı boyunca her ay devam edecek olan eğitimlerin ikincisi olan Şubat Ayı eğitimleri geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. 

Katılımcılar ilk gününden son gününe kadar ki sürede araç diagnostiğine dair anlatılan konular dışında da merak ettiği tüm sorularının cevaplarına ulaştıkları bir eğitimi tamamladı.

23 Şubat da başlayıp 25 Şubat tarihinde son bulan ve  3 gün 15 saat süren eğitimde katılımcılara alacakları ürünler de indirim imkanları ve uzmanlık sertifikaları sunulmuştur.

Ağır Vasıta Beyin Tamir Eğitimi Nerede Verilir?

Teorik eğitim seansında katılımcılara; ECU Çalışma Sistemi, ECU ile Sensörler Arası İletişim, CANBUS Çalışma Prensipleri, Can Analyzer Kullanımı, Şema Okuma, Jaltest Şemaları, Parça Numaraları, IMMO Kullanımı, Motor Beyni üzerinde ki komponentlerin tanıtımı gibi geniş kapsamlı bir eğitim programı uygulanmıştır.

Uygulamalı eğitim seansında ise katılımcılara  Flex cihazı ile beyin okuma ve yazma (Ford Cargo ve Man), Scania Xcom ile Parametre değişimi, Multimetre Kullanımı, Osiloskop eğitimi, komponent ölçümü ve testleri, sensörlerin çalışma prensipleri, Ecutest KF1500’ün  kullanımı, ECU üzerinde devre takibi, arıza tespit cihazı ile ECU bağlama işlemleri, ECU kapağı açılmadan sensör testi yapılması ve parça değişimi konuları uygulamalı olarak aktarılmıştır.

Beyin Tamiri Nedir?

Nitro Mekatronik olarak devam edecek eğitim seminerleri ile otomotiv sektöründe yer alan paydaşlarına portföyünü geliştirme, ek gelir kaynağı yaratma fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

Ekonomik ve sosyal gündemlerin yoğun geçtiği 2022 yılında sektör paydaşlarımızla organize ettiğimiz bu eğitimler, Covid-19 Pandemisi ve Ekonomik dalgalanmaların verdiği zararı ortadan kaldırmak için iş ortaklarımıza önemli bir fırsat sunuyor.


Sizler de kontenjanlarla sınırlı olan bu eğitime katılmak için 0850 755 02 30 santral numaramız üzerinden taleplerinizi iletebilir, şimdi kayıt ol butonuna tıklayıp formu doldurarak müşteri temsilcilerimizin detaylı bilgi sunması için sizleri aramasını sağlayabilirsiniz.

                                                                                                             

Yorumunuzu bırakın