Nitro Mekatronik Yeni Markası İle Büyümeye Devam Ediyor!
23 Şubat 2022 Çarşamba

Nitro Mekatronik Yeni Markası İle Büyümeye Devam Ediyor!

2009 yılından bugüne Otomotiv sektörünün öncü firması olan Nitro Mekatronik araç performans işlemleri ve arıza çözümleri noktasında Nitro Performans markası altında hizmet vermektedir.

Nitro Performans garajlarında Chiptuning İşlemleri, Adblue Arıza Çözümleri, EGR Arıza Çözümleri, DPF Arıza Çözümleri ve Gizli Özellik Açma işlemleri ve daha birçok işlemler alanında uzman ekiplerce gerçekleştirilmektedir.

Sunmuş olduğu hizmetin daha kolay ulaşılabilir olması gerektiğine inanan Nitro Mekatronik bu doğrultu da Nitro Performans Garajları için bayilik taleplerini değerlendirmeye almıştır.

Her zaman en iyi hizmet parolası ile yoluna devam eden Nitro Mekatronik Mersin’de Mersin Garaj Nitro Performans markası adı altında bayilik vererek yerini almaya başlamıştır. Mersin araç performans işlemlerinin ve arıza çözümlerinin uzman ekiplerce yapılacağı bir işletmeye kavuşmuştur.

Portakal Mahallesi 210 Sokak Toroslar adresinde bulunan Nitro Performans garajları bugün itibari ile hizmet vermeye başlamıştır.

Siz de eğer Nitro Performans Bayilik sistemine katılmak isterseniz 0850 755 02 30 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorumunuzu bırakın