Nitro Mekatronik’den efsane Autel indirim günleri !
3 Haziran 2021 Perşembe

Nitro Mekatronik’den efsane Autel indirim günleri !

Nitro Mekatronik’den efsane Autel indirim günleri ! Resmi distrübütörü olduğumuz Autel markası ürünlerinde efsane yaz kampanyaları başladı.

AUTEL EFSANE YAZ KAMPANYASI PAKET İÇERİKLERİ

·       10 Adet Autel Mx-Sensör Alana Autel TS508 Lastik Basınç Sensörü Programlama Cihazı Hediye

Yüzde yüze yakın oranda birçok marka model aracı destekleyen Autel lastik basınç sensörleri sensör değişimi için tasarlanmıştır. Bu sensörler bütün araçlarda orijinal sensörü gibi çalışır. Sensör değişimi yapıldıktan sonra programlama yapılması gerekir bunu da sensör programlama cihazları ile birlikte yapabiliriz. TS508, sensörleri aktif edebileceğiniz, sensör durumunu kontrol edebileceğiniz, sensörlerin adaptasyonu ve programlamasını yapabileceğiniz bir cihazdır. Ve şuan yaz kampanyasında 10 adet mx sensör aldığınızda bu cihaz size hediye edilecektir.

                                                                              


 50 Adet Autel Mx-Sensör Alana Autel AL301 Arıza Tespit Cihazı Hediye

Autel AL301, 1996 model yılı ve sonrasındaki OBD uyumlu araçlarla işlem yapacağınız bir cihazdır. Üniversaldır ve arıza kodu okuma silme, arıza ışığı sıfırlama gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. 50 adet sensör aldığınızda yanında AL301 hediye olarak verilecektir. 

                                                                                                                      

                                                                                                     

       Autel BT608 Akü Test Cihazı Alana AL301 Hediye

Autel BT608 akünüzün testini yapabileceğiniz, durumunu öğrenebileceğiniz, yedek kapasitesini belirleyeceğiniz, aynı zamanda arıza tespiti yapabileceğiniz ve yaptığınız işlemin raporunu da alabileceğiniz bir cihazdır. Efsane kampanyada bu cihazla birlikte Autel AL301 arıza tespit cihazı hediye edilecektir.

                                                                                                                           


·       Autel MX808 Arıza Tespit Cihazı Alana AL301 Hediye

Autel Mx808 80’e yakın araç marka modelini destekleyen üniversal bir arıza tespit cihazıdır. Arıza kodu okuma silme, canlı veri görüntüleme, dpf rejenerasyonu, enjektör kodlama, servis yağ bakım ışıklarını söndürme, motor beyni km tespiti gibi birçok işlemi başarıyla yapabilirsiniz. MX808 sektörde birçok kişinin özellikle de oto galerin oto ekspertizlerin en çok tercih ettiği cihazlardan biridir. Autel yaz kampanyasıyla beraber MX808 arıza tespit cihazını aldığınızda AL301 de hediye edilecektir.

 


·       Autel TS508 Lastik Basınç Sensörü Programlama Cihazı Alana AL301 Hediye

Değiştirdiğiniz lastik basınç sensörlerini programlayacağınız, adaptasyonunu yapacağınız TS508 lastik basınç sensörü programlama cihazı ile birlikte; araçlarda arıza kodu okuma silme, şase görüntüleme gibi işlemleri yapacağınız Al301 arıza tespit cihazı yaz kampanyasına özel hediye edilecek.

                        


·       Autel Maxisys 908S Pro Arıza Tespit Cihazında % 10 İndirim

Autel 908S Pro araçlarda temel işlemler dışında online işlemlerde yapacağınız universal bir arıza tespit cihazıdır. Mercedes’lerde SCN kodlama, Bmw’lerde online programlama, Vag grubu dediğimiz Volkswagen, Audi, Seat, Skoda gibi araçlarda online kodlama yapabilirsiniz. Onun dışında birçok marka modelde orijinal km tespiti de gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazda halihazırda devam eden indirimin üzerine yaz kampanyasındaki artı % 10 indirimle birlikte efsane fiyatlar devam ediyor.

                             


·       Autel Maxisys Elite Arıza Tespit Cihazı Alana Launch 10G Ortam Temizleme ve Ozon Jenaratörü Hediye

Autel Maxisys Elite arıza tespit cihazı 908S Pro ile yapacağınız işlemleri daha donanımlı ve hızlı bir tabletle yapmanızı sağlar. 90’a yakın araç marka modelinde başarı sağlayan cihaz 908S Pro’dan tablet işlemcisi ve donanımsal özellikleri ile ayrılır. Bu cihazla birlikte; bulunduğunuz ortamın hava sterilizasyonunu sağlayan, ortamı dezenfekte eden, yerleşmiş kokulardan bakteri ve virüslerden korunmanızı sağlayan Ozon Jeneratörü hediye edilecektir. ·       Magicmotorsports Flex Ecu Programlama Chiptuning Cihazı Slave Full Paketi -  Autel Maxisys Ultra Arıza Tespit Cihazı - Nitro Mekatronik Ecutest Binek Araç Paketi

Yeni nesil birçok aracın motor ve şanzıman kontrol ünitelerinin programlama işlemlerini yapabileceğiniz, araçlara obd bench ve boot üzerinden bağlantı sağlayacağınız slave full paketi; Autel’in en son modeli olan, araçlar üzerinde arıza tespiti dışında online işlemler yapacağınız, multimetre ve osiloskop özelliği de olan Ultra cihazı ve araç beyni üzerinde bütün sensörlerin giriş çıkış testini, enjektör testini krank ve kam mili giriş testini ve immobilizer testini yapabileceğiniz Ecutest cihazının binek araç paketi efsane yaz kampanyasında birlikte satışa sunuldu. Arıza tespit işleri, yazılım işleri ve beyin tamiri ile uğraşıyorsanız bu paket tam size göre.

 


·       Autel Maxisys Ultra Arıza Tespit Cihazı Alana Non Obd Kit ve Osiloskop Kit Hediye

Bu üçlü pakette arıza tespiti konusunda piyasaya en son sürülen ve en profesyonel işlemleri yapacağınız Autel Ultra cihazı ile birlikte; 2000 model yılı ve öncesindeki araçlarla bağlantı sağlayan kablo seti Non-Obd Kit ve araç üzerinde bulunan elektronik bileşenlerini ve devrelerini test etmek için kullanılan Autel Osiloskop Kiti bir arada.

 


·       Autel Maxisys 909 Arıza Tespit Cihazı Alana Autel MP408 Osiloskop Hediye

Autel’in 908S Pro ve Elite’den sonra satışa sunduğu yine aynı profesyonellikte işlem yapacağınız cihazı Maxisys 909; elektronik devre bileşen testlerini yapacağınız Autel MP408 Osiloskop kiti hediyesi ile bu pakette.

 


·       Autel Maxisys 919 Arıza Tespit Cihazı Alana Non Obd Kit ve Osiloskop Kit Hediye

Bir başka üçlü paket de Autel’in Elite ve 909’dan sonra piyasaya sürdüğü, üst düzey dijital teşhis sistemi ile yüksek performansta işlem yapacağınız Maxisys 919 arıza tespit cihazı ile eski araçlar için kullanılan kablo seti Non Obd Kit ve elektronik bileşenleri ölçümü için kullanılan Osiloskop kitinden oluşuyor.

 


·       Autodata Araç Tamir Katalog Programı Tek Kişilik Kullanıcı Full Paket

Autodata dünya genelinde otomotiv parça katalog ve arıza çözümleri konusunda başarılı bir araç tamir katalog programıdır. Bu programla orjinal ekipman teknik bilgilerine, kablo tesisat şemasına ve çizimlerine ulaşabilirsiniz. İster tek kişi olarak ister beş kişilik gruplar oluşturarak üyelik yapabilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                                                                                            


·       Autodata Araç Tamir Katalog Programı Beş Kişilik Kullanıcı Full Paket

Parça kataog ve arıza çözümleri için oluşturulan Autodata araç tamir katalog programını beş kişilik gruplar oluşturarak da satın alabilirsiniz.

 


Sizlerde Nitro Mekatronik yaz fırsatları hakkında veya daha bir çok konu da bilgi almak için;                       

 Web Sitemizden ve 0850 755 02 30 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumunuzu bırakın