En uygun Fiyatlı Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları Nelerdir?
28 Kasım 2021 Pazar

En uygun Fiyatlı Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları Nelerdir?

Günümüzde Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yeni üretilen Ağır Vasıta Araçların (Dozer, Kepçe , Tır, Harfiyat Kamyonları v.b. ) arıza yaptığında arızanın ne olduğunu bulabilmek günümüzde oldukça zorlaşmaya başlamıştır. Çünkü arızayı hiç bir arıza tespit cihazı yardımı olmadan bulmaya çalışırsanız yanlış bir parça değiştirmeniz size daha çok zaman ve maddi kayıplara yol açacaktır.

Nitro Mekatronik ailesi olarak Sizlerin maddiyatınızı ve zamanını düşünerek; en uygun fiyatlı ağır vasıta arıza tespit cihazlarını üretmeye ve distribütörlüklerini yürütmeye başladık. Bu arıza tespit cihazlarının satışı yanında arge, satış sonrası destek, Eğitimlerini vermeye başladık .

En Uygun ve Kullanışlı Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazlar;

1- Jaltest Universal Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı Sizlere Sunabiliriz.

Jaltest Universal çalışan ağır vasıta arıza tespit cihazıdır. Kolayca ustalarımızı arızayı bulmaya yönlendiren bir cihazdır.

Araçtaki arıza kodu üzerinden , Hataları gidermek için yönergeler, izleyeceğiniz adımlar , Aracın elektrik şemaları yardımıyla günler uğraşacağınız hata kodunu çok kısa bir süre içinde giderebilirsiniz.

Adaptasyon , Kalibrasyon ve bakım işlemlerini ( yağ sıfırlama , Bakım sıfırlama ) yapabileceğiniz en uygun fiyatlı arıza tespit cihazıdır.

Desteklediği Protokoller ;

OBD, OBDII, J1939, J1708, EURO IV, EURO V gibi farklı iletişim protokollerini destekleyen sağlam ve güvenilir donanım. PROTOCOL SUPPORT RP1210

Jaltest Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Araçlar ;

 AGRALEJAC
ASHOK LEYLANDKAMAZ
ASKAMMAHINDRA NAVISTAR
ASTRAMAN
AVIAMAZ
BEIBENMERCEDES-BENZ
BHARATBENZMITSUBISHI FUSO
BMCNISSAN
CAMCRENAULT
CNHT-SINOTRUKSAIC-IVECO HONGYAN
DAFSCANIA
DENNIS EAGLESEDDON ATKINSON
DONGFENGSHACMAN
EICHERSISU
ERFTATA
FAWTATA-DAEWOO
FODENTATRA
FORDTERBERG
FOTONUD TRUCKS
GAZURO
HAOHANVOLKSWAGEN
HINOVOLVO
HYUNDAI 
ISUZU 
IVECO 

 

Yorumunuzu bırakın