Jaltest Arıza Tespit Cihazı
10 Kasım 2017 Cuma

Jaltest Arıza Tespit Cihazı

Jaltest arıza tespit cihazı ile tüm ağır vasıta ve sanayi araçları üzerinde 100 metreye kadar  WiFi ile bağlantı kurabilir yada USB yoluyla da bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca arıza tespiti yapabilir hata kodu okuyup silebilir parametre değişikliği yapabilirsiniz. ADAPTASYON (parça tanıtma ) yapabilir ve aynı  zamanda bu işlemleri yaparken hata kodlarını detaylı bir şekilde görebilir karşılaştığı hata ile nasıl bir çözüm üreteceğini detaylı bir şekilde parça kataloğu ve elektrik şema yardımı ile adım adım takip eder arıza ya  yada hata ya nokta atışı yaparak kolay bir şekilde çözüm bulabileceğiniz bir cihazdır.

Aynı zamanda yaptığınız işlemleri jaltest bilgisayarına kaydedebilir çıktı alıp müşterilere rapor sunabilirsiniz.


                     

Jaltest arıza tespit cihazını diğer cihazlardan farklı kılan bazı özellikler ise ;

-          Renault ağır vasıta kamyonlarda sıfır veya ikinci el APM kodlamasını 5 dakikadan daha kısa bir süre içinde yapabilirsiniz.

-          Mercedes kamyonlar üzerinde anahtar kodlamasını yapabilir,

-          Ford Cargo Servis Işığı sıfırlama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz,

-          Wabco,  knorr, Haldex  gibi fren sistemlerini  destekler ve aynı zamanda frenleme similasyonunda  sürekli frenleme, kesik kesik frenleme, ani frenleme kontrollerini ve Apm testini de yapabilirsiniz.

-          ETM sisteminde EBS beyni hariç modületörleri kontrol eder

-          Tek bir arıza tespit cihazı ile Kamyon, Otobüs, Traktör, Biçerdöver, İş Makinası, Fren sistemi gibi tüm modüllere bağlanabilirsiniz.

-          Araçlar üzerinde arıza tespiti yaptıktan sonra Tamir Kataloğundan tamir işlemlerini ve arızalı parça resmini görebilirsiniz.


Jaltest Arıza Tespit Cihazı ustaların tercihinde Türkiye de bulunan en kapsamlı Ağır Vasıta Arıza Tespit cihazıdır. Yetkili servis cihazlarını tek tek marka marka satın almaktansa Jaltest Arıza Tespit Cihazı satın alarak Yetkili Servis gibi tüm ağır vasıta araçlara işlem yapabilirsiniz.

JALTEST ürünlerinin Resmi Distribütörlüğünü, satış ve satış sonrası destek işlemlerini Nitro Bilişim olarak üstlenmiş bulunmaktayız. Bu konuda sizlere destek vermekten onur duyarız.

Yorumunuzu bırakın