Nitro Mekatronik  Jaltest Universal Arıza Tespit Cihazı Türkiye Distribütörü
4 Nisan 2018 Çarşamba

Nitro Mekatronik Jaltest Universal Arıza Tespit Cihazı Türkiye Distribütörü

Jaltest arıza tespit cihazı ağır vasıta, iş makinaları, marine, otobüs, biçerdöver, dorse ve traktör kategorisinde kullanılmaktadır. Kullanım alanında tamamen profesyonel hizmet sağlayan cihazın kullanım dili ise Türkçe olarak karşımıza geliyor. Sadece kısım olarak değil yazılımın gerçek anlamda tamamen Türkçe dil desteğine sahip olması, sorunsuz kolay bir kullanım sağlamakta. Kullanım dilinin sağladığı kolaylığının yanı sıra cihaz farklı araç yazılımlarında da aynı arayüzü sunmaktadır. Bu sayede birden fazla markaya hizmet verenlerin program karmaşı ortadan kalkıyor. Var olan tek bir arayüz ile tüm araçlara işlem yapabilir hale geleceksiniz. Basit ve kolay kullanıma rağmen detaylı en iyi diagnostik cihaz olması kaliteyi göstermektedir. 

Arıza tespit cihazı olarak karşımıza gelen Jaltest ayrıca standart hale gelen kablosuz kullanımda verim alamıyorum sorununuda artık sona erdiren üst seviye özelliği ile karşımızda. WiFi sistemi ile çalışan cihaz yüksek mesafelere rağmen sorunsuz bağlantı sağlıyor. 5 metre olmasa dahi iletişim konusunda sorun yaşayan cihazların yanı sıra açık alanda 100 metreye kadar çekim gücünü yakalamanız mümkün. Yani iş yeri içerisinde bilgisayarınızı sabit bir yerde kullanarak rahatlıkla işlem yapabileceğiniz kaliteye sahip diyebiliriz. Wifi özelliğinin yanı sıra kablolu kullanımı da yine mümkün olmaktadır.


Jaltest Türkiye olarak satışını yaptığımız cihaz aracılığıyla hata kodları hakkında bilgi alıp silme işlemi yapmanın yanı sıra adaptasyon gibi daha birçok detay işlemi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Direkt program üzerinden sunulan yardımcı bilgiler ise sizin işlem yapmanıza yardımcı olmakta. Yani tüm sorularınızı direkt sahip olacağınız yazılım ve cihaz aracılığı ile çözümlendirmeniz mümkün olacak. Cihaz kullanımı ile alakalı profesyonel olmasınız bile artık bu kullanım kolaylığı ile profesyonelleşmeniz mümkün.

Kısaca özetlemek gerekirse Jaltest arıza tespit cihazı tamamen Türkçe dil desteği ve sabit arayüzü ile kolay kullanıma sahip ve detay tüm diagnostik işlemleri sıfırdan sorunsuz bir şekilde çözümlemeniz mümkün. Bu işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirmesi ise kalite yükseltmektedir.

Program aracılığı ile yapacağınız tüm işlemleri kayıt altına almanızda mümkün. Kendinize bir arşiv elde edebilir veya yapılan işlemlerle alakalı müşteriye bilgi amaçlı yazılı bir doküman alabilirsiniz. Türkiye distribütörü olarak Jaltest ile alakalı en profesyonel hizmeti sağlayan Nitro Bilişim diğer sorularınızı iletişim numaraları ile cevaplandırmaktadır.


Yorumunuzu bırakın