Kobelco İş Makinesi Beyin Tamiri Nasıl Yapılır?
29 Mayıs 2021 Cumartesi

Kobelco İş Makinesi Beyin Tamiri Nasıl Yapılır?

Kobelco İş Makinesi Beyin Tamiri Nasıl Yapılır?

Günümüzde arızalanan beyinlerin değişimi pahalı bir işlem olduğundan beyin tamiri gibi yeni bir sektör hayatımıza giriş yaptı.

Özellikle İş makinelerinde bu durum daha büyük bir önem kazanmaktır. Çünkü kaybedilen her zaman büyük iş ve maliyet kaybına sebep olmaktadır. Japonya da üretilen ve sektöründe bir dünya devi olan Kobelco İş makinesi de son teknoloji ile üretilmiş olmasına rağmen Beyin arızası verebilmektedir.

İş makinası araç sahipleri arızalanan araç beyinlerini değiştirmek yerine tamirini sağlamak istiyor. 

Nitro Mekatronik’in üretmiş olduğu Ecutestarızalı olduğunu düşündüğünüz beyinlerin testlerini yapmanızı sağlayan cihazdır. Ecutest cihazı ile Ecu'yu  açmadan sadece diyagramlar sayesinde bağlantı yaptıktan sonra, online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlayıp ECU'ya uygun soketler takılarak araç üzerinde test eder gibi testini basit bir şekilde yapılabilir.


Yine Nitro Mekatronik tarafından satışı yapılan Jaltest İşmakinası Arıza Tespit Cihazı ile Kobelco İş Makinenizin arızalarını en sağlıklı şekilde tespit eder, onarımı konusunda zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlarsınız.
Arızalı Kobelco iş makinesi motor beynine sahipseniz Nitro Mekatronik’te çözümünü bulabilirsiniz. 

 

Beynin testleri yapılıp uzman kadrosuyla soruna çözüm arayarak uygun maliyetler de size teslim edebiliriz. Mevcut Kobelco iş makinesi motor beyni tamiri İstanbul ve Adana şubelerimizde yapılmaktadır. 


Sizlerde İş Makinesi Beyin Tamiri hakkında ya da farklı bir konu da bilgi almak istiyorum diyorsanız; 0850 755 02 30 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, Nitro Mekatronik Forum Sayfası üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın