Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı Nedir?
15 Mayıs 2021 Cumartesi

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı Nedir?

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı Mercedes marka tüm Binek, Hafif Ticari, Ağır Vasıta araçlarda kullanılabilen en kapsamlı Arıza Tespit Cihazıdır. Universal Cihazlardan farklı olarak bu Arıza Tespit Cihazı ile %100 e yakın şekilde araç üzerinde işlem yapmanızı sağlar.

Aynı zamanda Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı ile Arıza Tespitinin dışında Yetkili servis Online şifre yardımıyla Online programlama imkanı da sunmaktadır. Ayrıca Ağrı vasıta araçlarda Tork Yükseltme, Hız Limiti artırma gibi Chiptuning işlemlerinde de büyük kolaylık sağlamaktadır.

        

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı, Mercedes Motorlu tüm Binek, Hafif Ticari ve Ağır vasıta araçlarda güvenli ve sağlıklı İşlem yapmanızı sağlayan, kullanıcısına zamandan ve iş gücünden büyük tasarruf sağlayan en kapsamlı Cihaz durumundadır. Mercedes Yetkili servislerinin en çok tercih ettiği cihaz olan Mercedes C5 Ağır vasıta Arıza Tespit Cihazı ile Euro5 ve Euro6 Tüm araçlara müdahale edilebilmektedir.


Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı İle Neler Yapılabilir?

  • Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı ile ECU daki hata kodlarını inceleyebilir, silme işlemini yapabilirsiniz.
  • Mercedes motorlu tüm araçlarda sistem ve parça aktivasyonu sağlayabilirsiniz.
  • Mercedes Euro5 araçlarda Tork artırımı, hız limiti kaldırma gibi Chiptuning işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Servis şifresi desteği ile Online programlama yapabilirsiniz.
  • Mercedes Ağır Vasıta araçlarda Adblue çözümlemesine olanak sağlaması ile aracın çekişten düşmesini, arıza vermesini önlemektedir.

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı Yazılımında Xentry, DAS Programlama bulunmaktadır. Ayrıca EPC dediğimiz parça kataloğu da bulunmaktadır ve kullanıcıya çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Mercedes C5 Arıza Tespit Cihazı OBD Kablo, 14 Pin Kablo, 30 Pin Kablo ve Ethernet kablosu ile kullanıcıya sunulmaktadır.


Sizlerde Arıza Tespit Cihazları hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi istiyorum diyorsanız;

0850 755 02 30 numaralı telefondan ya da https://nitrobilisim.com.tr/tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın