NEDEN AUTOCOM ARIZA TESPİT CİHAZI?
10 Temmuz 2021 Cumartesi

NEDEN AUTOCOM ARIZA TESPİT CİHAZI?

NEDEN AUTOCOM ARIZA TESPİT CİHAZI?

Her gün değişen bir dünyada yaşıyoruz, her gün karşımıza yeni teknolojiler yeni metodlar çıkıyor. Ve biz bu değişen dünyaya ayak uydurmak zorundayız. Bu değişimlerden otomotiv sektörü de payını almaktadır. Değişen son kullanıcı alışkanlıkları ile araçların aile, işyeri ve sosyal yaşamdaki kullanım alanları da değişmektedir ve OEM araç üreticileri bu değişikliklere ayak uydurmak maksadıyla yeni kullanım amaçlarına yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmektedirler.

Değişen araçların; bakım, onarım, servis işlemleri de doğru orantılı olarak değişmektedir ve bu değişim oto bakım onarım iş yerlerinin yeni ihtiyaçlarının hasıl olmasına neden olmaktadır.

Dolayısıyla yeni araç ekosistemleri ortaya çıkmakta ve tüketiciler ve araç sahipleri sadece çalışan bir araçtan daha fazlasını talep etmektedirler. Autocom'un vizyonu, bu gelişen teknolojilere en hızlı şekilde adapte olarak sürücüler için daha güvenli araçlara yolculukta rehberlik etmektir.

Autocom; en tecrübeli diagnostik cihaz üreticisi Autocom 30 yılı aşkın tecrübesiyle elde ettiği 35000 kapsamlı veri tabanı, alanında uzman ekibi ve yaptığı OEM anlaşmalarıyla teknolojiye en hızlı ayak uyduran diagnostik firması konumundadır.

Autocom ICON en kapsamlı arıza tespit cihazı Autocom firmasının üretmiş olduğu ICON arıza tespit cihazı; CARS yazılımı, Sistem Tanımlama, Sistem Arama ve Sistem Güncelleme gibi özelliklere sahip çok yetkin bir cihazdır. Benzersiz bir araç kapsama alanı sayesinde ICON arıza tespit cihazı ile araç sistemlerinde servis özellikleri, arıza giderme, ayarlama ve aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi Arıza Tespit Cihazı

Autocom arıza tespit cihazı PassThru, Security Gateway, Doip, Can-FD, AutoVIN ve Diagnostic Klavuzu gibi özellikleri ve araç üreticileriyle imzalamış olduğu anlaşmalar sayesinde otomotiv sektöründeki her değişimi ve yeniliği yakından takip edebilmektedir. Bu da Autocom arıza tespit cihazını en iyi arıza tespit cihazı yapmaktadır.

Autocom Resmi Distributörü Nitro Mekatronik;

Nitro Mekatronik kurulduğu günden itibaren otomotiv satış sonrası sektörüne çözümler sunmak ve sektörü yönlendiren firma olmak, sektörün ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını gidermek amacıyla yeni teknolojileri, yeni metodları, yeni cihazları Ülkeye kazandırmayı kendine görev bilmiştir

Nitro Mekatronik her zaman olduğu gibi siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, sizin ihtiyaçlarınızı daha eksiksiz bir şekilde giderebilmek amacıyla İsveç menşeili 30 yıllık tecrübe sahibi, sektörün en stabil çalışan cihazının üreticisi Autocom firması ile distribütörlük anlaşmasını imzalamış bulunmaktadır.

Nitro Mekatronik her zaman olduğu gibi bundan sonra da siz değerli müşterilerimize en iyiyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam edecektir.

Nitro Mekatronik ayrıcalıklarından yararlanmak, farklı konularda detaylı bilgilere ulaşmak için Nitro Mekatronik Web Sitesi ve Nitro Mekatronik Forum adresini takip edebilir ya da 0850 755 02 30 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın