Ön Cam Değişimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
2 Mayıs 2020 Cumartesi

Ön Cam Değişimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ön Cam Değişimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dünya üzerinde araba teknolojisinin ve seri üretimin artmasıyla araba sayıları da artış göstermektedir. Artık arabalar lüks değil bir ihtiyaç olmuştur. İnsanlar artık tek bir araba kullanımından çıkmış her ebeveyn için ayrı ayrı araba almaktadırlar. Bu durum neticesinde kazalar da bu doğrultuda artmaktadır. Araçların kaza yapma veya bir darbe sonucu çatlayan, kırılan ön camların değiştirilmesi sonrası bazı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Bahsedeceğimiz Autel cihazı ön cam değişim sonrası aracınızın profesyonel şekilde kalibre etmesini sağlamaktadır.

Autel Maxisys ADAS kalibrasyon cihazı ile yeni nesil araçların adaş sistemlerinin kaza veya değişim sonrası kalibrasyonunu sorunsuzca yapabilirsiniz.

Autel Maxisys Adas Kalibrasyon Cihazı

AUTEL firması tarafından üretilen MaxiSYS Adas cihazı, özel servislerin profesyonelce kullandığı bir kalibrasyon cihazıdır. Yeni model otomobillerde kaza sonrası yapılan onarımlar maalesef sensör hassasiyetlerini ve ayarını bozmaktadır. Adas cihazı kameralı geliştirişmiş sistemi sayesinde, araçları kusursuz bir şekilde kalibre eder.  Kaza sonrası onarım, cam değiştirme ve kamera, radar, lidar ve ultrasound sistemlerin kalibrasyonu için ideal bir cihazdır.

* Esnek, hassas ve Kapsamlıdır

* Kolayca Ayarlanabilir Paneller İle Tekerlekler Ve Kasnaklar Tarafından Taşınan Değiştirilebilir Modüler Kalibrasyon Çerçevesi

* Kalibrasyon işlemini grafik olarak kolay takip imkanı sunan ve çift yönlü arıza tespiti yapabilen kablosuz arıza tespit cihazı.

MODÜLER KALİBRASYON ÇERÇEVESİ

Kalibrasyon için hedeflerle karşı karşıya kalırken aracın doğru bir şekilde ortalanmasını sağlamak için tesviye işlemi sırasında kalibrasyon çerçeve panellerini kolayca ve hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kalibrasyon prosedürleri gerektiren araç üreticisi sistemlerine bağlı olarak, modüler kalibrasyon çerçevesine değiştirilebilir paneller ve hedefler monte edebilirsiniz.

GÜÇLÜ DİAGNOSTİK

Kolay kullanımlı Android navigasyon sayesinde, teknisyenleri  hızlı bir şekilde sistem hataları teşhis etmeleri ve adım adım kalibrasyon işlemlerini yapmaları konusunda yönlendirir.

Adas Tablet öğreticidir ve adım adım talimatları sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Bu sayede işlemleri adım adım takip ederek yapabilirsiniz. Geniş araba yelpazesi  sayesinde neredeyse piyasadaki tüm araçlarda kullanılabilir.

Cihaz özellikleri;

Daha hızlı 1.3 GHz + 1.7 GHz hexa-core işlemci

OE düzeyinde programlama için J2534 Maxıflash Elite

Kablosuz araç iletişimi için Bluetooth VCI

Otomatik VIN / tüm sistemlerde mevcut tüm modülleri otomatik tarama

Kodlama ve aktivasyonlar için çift yönlü teşhis

Gelişmiş Hizmet Özellikleri / Tüm Sistem arıza tespiti

Taşıma çantasıyla birlikte tüm kit birlikte sunulur

Çift yönlü arıza tespiti destekli kolay kurulumu ve tüm ince detaylı kalibrasyon ayarını sizlere sunmaktadır…

 

Yorumunuzu bırakın