Araç Kullanıcıları İçin Geliştirilmiş En İyi Arıza Tespit Cihazı Autel Al301
10 Mart 2020 Salı

Araç Kullanıcıları İçin Geliştirilmiş En İyi Arıza Tespit Cihazı Autel Al301

Araç Kullanıcıları İçin Geliştirilmiş En İyi Arıza Tespit Cihazı Autel Al301

AL301 Autel firması tarafından üretilen, daha çok uzman ve profesyonel birilerinin yardımı olmadan kendi işini yapmak isteyen müşterilere hitap eden bir cihazdır. Aynı zamanda da kendi aracının arızasını bulmak isteyen son kullanıcı dediğimiz kişilere, otomotiv sektöründe tamir onarım yapan ustalara hitap eder. Uygun fiyatlıdır ve kullanımı en kolay cihazlardan biridir. 1996 yılı ve sonrasındaki araçların diagnostik hata kodlarını kolayca ve hızlı bir şekilde okuyup, görüntüleyebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca Vın teknolojisi olduğu için şase numarasını otomatik olarak tanır.

Arıza kodu okuma görüntüleme ve silme, canlı veri görüntüleme, şase okuma ve görüntüleme, arıza ışığı sıfırlama ve kapatma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Autel AL301 aynı zamanda en ucuz arıza tespit cihazıdır.

Autel AL301 Arıza Tespit Cihazının Araç Kullanıcılarına Faydaları Nelerdir ?

AL301 kendisinden ekranlı bir cihaz olduğu için ekstra başka bir cihaza yada tablete gerek duymadan aracınızın arızasını tespit edebilir, arıza kodu okuma görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aracınızın arıza lambası yandığında özel veya yetkili servise gerek duymadan Autel AL301 ile arızaları okuyup görüntüleyebilirsiniz. Problemin ne olduğunu bildiğiniz için servise götürdüğünüzde nokta atışıyla yanlış bilgilendirmeye maruz kalmadan arızayı öğrenirsiniz. Ve size fazla işlem ücreti çıkarmalarına müsaade etmeden servis işlemlerinizi yaptırabilir böylelikle ekonomik anlamda da kar edebilirsiniz.

Arızayı okuyup görüntülediğinizde servise gitmenize gerek kalmayacak bir arıza ise servis için vakit harcamamış, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Autel AL301 küçük ve kolay taşınabilir bir cihaz olduğu için sürekli aracınızda taşıyabilir yanınızda bulundurabilirsiniz. Aracın arıza lambası yandığında problemin ne olduğunu anında görüntüleyip ona göre müdahale edebilirsiniz.

1996 yılı ve sonrasındaki tüm araçlara uyumlu olduğu için aracınızı değiştirdiğinizde yeni araca uyumlu başka bir cihaz aramaya, almaya gerek duymayacağınız için bu açıdan da kar etmiş oluyorsunuz.

 

Yorumunuzu bırakın