BMW ICOM A3 Arıza Tespit Cihazı Nedir?
14 Mayıs 2021 Cuma

BMW ICOM A3 Arıza Tespit Cihazı Nedir?

 BMW araçlar üzerinde profesyonel olarak Arızaları Tespiti yapabilir ve Online Programlama yapabilirsiniz.  BMW araçlar üzerinde profesyonel olarak Arızaları Tespiti yapabilir ve Online Programlama yapabilirsiniz. Daha önce üretilen cihazlara göre Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı, aynı işlemlere birçok yenilik eklenerek daha hızlı çözümler sunmaktadır. BMW Icom Arıza Tespit Cihazı Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı, Online çalışmaktadır ve kullanıcıya büyük avantaj sağlamamaktadır. Dönemsel olarak niteleyebileceğimiz Günlük, haftalık veya aylık abonelikler sunarak Yetkili Servislerin yapabileceği kodlama, programlama gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlamaktadır.


Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı BMW, MINI, ROLLS – ROYCE marka araçların tümünde profesyonel Arıza tespit ve Online programlama imkanı sunmaktadır. ISTA-D VE ISTA-P programları ile uyumlu çalışan Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı ile Araçların tüm ECU ve sistemlerine müdahale edilebilmektedir. Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı Özellikleri nelerdir? ISTA-D, ISTA-P ve Rheingold programları ile uyumlu çalışmaktadır. Windows 7 ve Windows 8 ile kolay kullanımı vardır. Daha önce üretilen ICOM2 nün bütün özelliklerini taşıdığı gibi daha seri ve kapsamlı Arıza tespit işlemleri yapmaktadır. Nitro Mekatronik tarafından satışa sunulan Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazında, BMW ICOM B Most, BMW 20 Pin Kablo, OBD2 Kablosu, USB ve LAN kablosu bulunmaktadır.

 BMW araçlar üzerinde profesyonel olarak Arızaları Tespiti yapabilir ve Online Programlama yapabilirsiniz. 

Daha önce üretilen cihazlara göre Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı, aynı işlemlere birçok yenilik eklenerek daha hızlı çözümler sunmaktadır.

                                            


Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı, Online çalışmaktadır ve kullanıcıya büyük avantaj sağmalaktadır. Dönemsel olarak niteleyebileceğimiz Günlük, haftalık veya aylık abonelikler sunarak Yetkili Servislerin yapabileceği kodlama, programlama gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlamaktadır.


Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı BMW, MINI, ROLLS – ROYCE marka araçların tümünde profesyonel Arıza tespit ve Online programlama imkanı sunmaktadır.

ISTA-D VE ISTA-P programları ile uyumlu çalışan Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı ile Araçların tüm ECU ve sistemlerine müdahale edilebilmektedir.


Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazı Özellikleri nelerdir?

ISTA-D, ISTA-P ve Rheingold programları ile uyumlu çalışmaktadır.

Windows 7 ve Windows 8 ile kolay kullanımı vardır.

Daha önce üretilen ICOM2 nün bütün özelliklerini taşıdığı gibi daha seri ve kapsamlı Arıza tespit işlemleri yapmaktadır.

Nitro Mekatronik tarafından  satışa sunulan Bmw Icom A3 Arıza Tespit Cihazında, BMW ICOM B Most, BMW 20 Pin Kablo, OBD2 Kablosu, USB ve LAN kablosu bulunmaktadır.


Sizlerde Arıza Tespit Cihazları hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi istiyorum diyorsanız;

0850 755 02 30 numaralı telefondan ya da https://nitrobilisim.com.tr/tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Yorumunuzu bırakın