Biçerdöver Arıza Tespit Cihazı
4 Mayıs 2020 Pazartesi

Biçerdöver Arıza Tespit Cihazı

Biçerdöver Arıza Tespit Cihazı

Tarımda makineleşmenin artması; temel olarak iş gücünün azalması tarım alanlarında hız kazanılması ve verimliliğin artması ile başlamıştır. Dünya genelinde teknolojik gelişmelerin artması ile tarımda makineleşmeyi yaygınlaştıracak biçerdöver makineleri icat edilmeye başlanmıştır. Biçerdöver tarım sektöründe kullanılan ekinlerin tanelerinden ayrılmasını, saplarının balya haline getirilmesini sağlayan araçtır. Bu tarım araçlarının arızalarını teşhis etmek ve kalibrasyonlarını yapmak amacıyla biçerdöver arıza tespit cihazları tasarlanmıştır.

Jaltest firmasının ürettiği arıza tespit cihazlarından agv (agricultural vehicles) paketi biçerdöver, traktör ve diğer tarım makinelerinde kullanılır. Bu makinelerde meydana gelen arızaları teşhis edip hızlı şekilde çözüm üretmeyi başaran jaltest agv arıza tespit cihazı universal bir cihazdır ve birçok markayı destekler, tüm tarım makineleri için geniş kapsamlı çzöümler sunar, bu nedenle tarım sektöründe çalışan çiftçilikle uğraşan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.  Jaltest arıza tespit cihazı orijinal ve online olduğu için yetkili servis gibi işlem yapmanıza olanak sağlar.

Jaltest Agv Arıza Tespit Cihazının Özellikleri

Arıza kodlarının okunması, nasıl tamir edileceği konusunda açıklama vermesi,

Canlı değerlerin görüntülenmesi

Servis Işığı Sıfırlama

Parça yerini resimli görüntüleme

Parça sökmeye gerek kalmadan parçanın arızalı olup olmadığını anlamak için parça çalıştırma testleri

Ön arka tekerlek, enjektör, debriyaj, şanzıman kalibrasyonu, parametre güncelleme ve ayar değiştirme

Otomatik sistem tarama

Detaylı teknik açıklama ve tesisat şemaları

Motor şanzıman hidrolik pnömatik ve gövde elektroniği vb sistemler ile bağlantı

Jaltest Agv Biçerdöver Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Markalar

Jaltest universal bir cihaz olduğu için tarım sektöründe kullanılan makinelerden birçok markayı desteklemektedir.

Belarus MTZ, Buhler Versatile, Carraro, Case Ih, Caterpillar, Challanger, Claas, Deutz-Fahr, Dieci, Energreen, Faresin, Fendt, Franz Kleine, Gregoire, Hurlimann, JCB, John Deere, Kamaz, Krone, Valtra, Valpadana, Ursus, Steyr, Same, Ropa, Renault, New Holland, MTS-Sandel, Merlo, McCormick, Massey Ferguson,Manitou, Mac Don, Lindner, Laverda, Landini, Lamborghini, Kubota ve Valtra

 

Yorumunuzu bırakın