Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Özellikleri ve Desteklediği Markalar Nelerdir?
24 Mart 2021 Çarşamba

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Özellikleri ve Desteklediği Markalar Nelerdir?

Traktör Arıza Tespit Cihazı

Traktör; endüstri  ve tarım alanında kullanılan, arkasına römork takılabilen tarım işlemlerinde ve yük taşıma amaçlı kullanılan motorlu bir araç çeşididir. Özellikle tarım sektöründe kullanılır ve genellikle düz arazi tarımı için vazgeçilmez bir araçtır. Arızalanma durumlarında arızanın belirlenmesi, aracın bakım ve kontrolü için arıza tespit cihazına ihtiyaç duyulmaktadır.

Nitro Mekatronik firmasının resmi distribütörlüğünü yaptığı jaltest marka traktör arıza tespit cihazı ile traktörlerinizin arıza teşhisini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Jaltest arıza tespit cihazı ağır vasıta,marine,otobüs, iş makinaları, dorse/treyler, tarım araçları gibi paketleri bulunan üniversal bir cihazdır. Jaltest traktör arıza tespit cihazı ise tarım makinalarında kullanılan cihazdır. Jaltest AGV paketi tarım makinaları için özel olarak üretildiğinden tarım sektöründeki araçlarda çok verimli şekilde kullanılır, tarım araçlarının arıza tespiti ve arızasının giderilmesinde oldukça etkilidir. Traktörlerde meydana gelebilecek arızaları hızlı bir şekilde teşhis edip hızlı çözümler sunduğu için tarım ve çiftçilikle uğraşan herkes tarafından tercih edilmektedir.

Jaltest arıza tespit cihazı ağır vasıta araç grubuna hitap eden üniversal bir cihazdır. Markaya özgü üretilen cihazlardan ziyade, jaltest tek bir bilgisayar ve tek cihazla tüm ağır vasıta grubunda oldukça fazla marka ve modele hitap ettiği için işlem karışıklığını ve maliyeti artırmadan daha pratik şekilde arızaya müdahale edilebilir. Araç gruplarına özel paketleri vardır. Traktörler içinde AGV paketi ile tüm tarım araçlarındaki arızaların test  ve tespiti için kullanılır. Hızlı ve kolay kullanımı ile kullanıcıları tarafından beğeni kazanmaktadır.

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Özellikleri

  • Arıza kodlarının detaylı açıklanması ve parça yeri görüntüleme işlemleri
  • Parametre ve ayar değiştirme, parça çalıştırma testleri, kalibrasyon işlemleri 
  • Detaylı teknik bilgi ve tesisat şeması oluşturma
  • Otomatik sistem taraması yapabilme
  • Şanzıman motor hidrolik ayarları yapma, pnömatik ve gövde elektroniği

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Markalar

Belarus MTZ, Buhler Versatile, Carraro, Case Ih, Caterpillar, Challanger, Claas, Deutz-Fahr, Dieci, Energreen, Faresin, Fendt, Franz Kleine, Gregoire, Hurlimann, JCB, John Deere, Kamaz, Krone, Valtra, Valpadana, Ursus, Steyr, Same, Ropa, Renault, New Holland, MTS-Sandel, Merlo, McCormick, Massey Ferguson,Manitou, Mac Don, Lindner, Laverda, Landini, Lamborghini, Kubota ve Valtra


 


Yorumunuzu bırakın