Nitro Mekatronik Dpf Yıkama Makinesinin Avantajları Nelerdir?
6 Eylül 2021 Pazartesi

Nitro Mekatronik Dpf Yıkama Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Nitro Mekatronik Dpf Yıkama Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Dizel Partikül Filtresi (DPF) bazı Euro 4 ve tüm Euro 5 ve Euro 6 araçlarda bulunan emisyon standartlarını karşılamak için geliştirilmiş bir parçadır.

2007’den sonra üretilen dizel araçların birçoğunda bulunur ve araçtaki en maliyetli parçalardan biridir.

Dizel partikül filtreleri egzoz gazındaki kirli partikülleri hapseder.

Bu filtrede tutulan partiküller zamanla artar ve tıkanmalara neden olabilir.

Düzenli araç muayenesi ve DPF temizleme işlemi yapılmazsa bu parça kullanılmaz hale gelebilir ve aracınıza ciddi zararlar verebilir.

                                                                           

Otomotiv sektöründeki çalışanların her türlü sorunlarına çözüm bulan firmamız AR-GE ekibi dizel araç sahiplerinin yaşadığı problemlere de çözüm bulmak için Dizel Partikül Filtre Clean Pro Temizleme Makinesinin üretimini yaptı.

Nitro Mekatronik AR-GE ekibinin çalışmaları sonucu tamamen yerli olarak üretilen cihazımız yüzde yüze yakın temizleme garantisi vermektedir.

DPF Partikül Temizleme Makinesi Binek, Hafif Ticari Araç, Ağır Vasıta ve İş Makinelerinin dizel partikül filtrelerine uygun olarak üretilmiştir.


Dizel Partikül Filtresi


Partikül Filtre Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Dpf Temizleme Makinesi ile birlikte tüm dizel partikül filtrelerinin yıkama öncesi ve sonrası kurum doluluk oranı rapor çıktılarını müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Kurumların, kötü partiküllerin tıkadığı filtreler araçtan demonte edilir ve DPF Clean Pro Temizleme Makinesi ile bağlantıları yapılır. Makinede manuel mod ve otomatik mod olmak üzere iki mod bulunmaktadır.

Dilerseniz manuel mod ile dokunmatik ekrandan saati, yıkama sıvısını, yıkama veya sadece kurutma işlemlerini ayarlayabilirsiniz.

Ya da otomatik mod seçeneği ile birlikte önerilen süre ve sıvı miktarı ile yüzde 99 verimlilik elde edebilirsiniz.

Otomatik ya da manuel mod ile yıkama başladıktan sonra en fazla 30 dakika içinde yıkama ve kurutma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Filtredeki doluluk oranına göre de işlem süresini ayarlayabilirsiniz.

Ağır vasıta dizel partikül filtreleri için filtre bağlantılarına uygun başlıklar ürün ile birlikte teslim edilir. Cihazda Türkçe, İngilizce, Almanca dil seçenekleri mevcuttur.


DPF Clean Pro Temizleme makinesi
ile birlikte tek uygulamada yıkama ve kurutma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Temizlik işlemi bittikten sonra işlem raporu da alabilirsiniz.

 Dizel Partikül Filtre yıkama cihazı çalışma sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.<<


Benzer Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız


Yorumunuzu bırakın