Yeni̇ Versiyon Arıza Tespi̇t Ci̇hazları
17 Şubat 2023 Cuma

Yeni̇ Versiyon Arıza Tespi̇t Ci̇hazları

Yeni̇ Versiyon Arıza Tespi̇t Ci̇hazları

Tüm sektörlerde gelişen teknolojiler ile otomotiv sektörü de gelişime devam etmektedir.

Bu sayede otomotiv sektörünün yardımcı kolları da bu sektörü takip etmektedir artık oto otomobiller sadece insanları bir yerden başka yere taşıyan basit araçlar değil taşıma sırasında sürücünün ve yolcuların tamamen konforunu da sağlamaktadır. Bunun için aracın sağlığı çok büyük önem taşır.

Sürücünün ve yolcunun güvenliği çevreye etkisinin dışında araçtaki beyinlerinde sağlam olması güvenli ve konforlu sürüş içi çok önemlidir. 

Arıza tespit cihazları tam olarak araçların her araçtaki sorunu göstergeye yansıtan bunun nereden ve neden geldiğini ayrıştıran sistemlerdir.

Gelişen teknoloji ile arıza tespit cihazları da gelişmekte ve sürekli yenilenmektedir.

Günümüzde arıza tespit cihazlarında devrim yaratmış atölyelerde tüm ihtiyaçları karşılayan AUTEL arıza tespit cihazlarının BT609 modeli gelişen ve değişen teknolojiyi yakalayıp , atölyeler de ustalara kolaylık sağlamakta bu sayede güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Autel BT609 detaylı arıza tespitinin yanı sıra canlı verileri görüntüleme, servis işlemleri, dpf rejenerasyonu, orijinal kilometre bilgilerini motor beyninde sorgulama vb işlemleri yapabilir aynı zamanda BT608 akü test cihazında bulunan akünün gerçek sağlığını belirleyebilir, akünün soğuk marştaki değerini ve rezerv kapasitesini detaylı olarak rapor etmektedir.

Hatta bu bilgileri rapor olarak müşterilerinize verebilirsiniz.

En uygun fiyatlı ve iyi arıza tespit cihazlarını Nitro Mekatronik Otomotiv test ekipmanları firmasının tüm şubelerinden bulabilir ve teknik destek kadrosuyla tüm araçların sorunlarını en kolay yöntemlerle çözebilirsiniz.


Yorumunuzu bırakın